Екипът на СГХСТ има удоволствието да Ви покани на официалното откриване на новия СТЕМ център.
С реализирането на този модерен образователен център нашето училище прави още една важна крачка
към съвременното, иновативно и практико-ориентирано обучение, съобразено с потребностите на учениците и изискванията на бъдещето. Откриването ще се състои на 04.06.2026 г. от 14 часа в сградата на СГХСТ. Официалната покана можете да видите тук.